Norite gauti naujienas?
Prenumeruoti
 
 

PRISTATYMO IR ATSISKAITYMO BŪDAI LIETUVOJE

Visų iš šios el. parduotuvės išsiunčiamų siuntinių įpakavimas yra neutralus bei saugus, užtikrinantis konfidencialumą, be jokių išskirtinių ženklų.

Elektroninėje parduotuvėje www.shamanas.lt galite pasinaudoti šiais pristatymo būdais:

Lietuvos paštu / www.post.lt:

  • Siuntimas registruotu paštu. Apmokėjimas atliekamas iš anksto. Jūs savo pašto dėžutėje turėtumėte rasti pranešimą, kad artimiausiame pašte pagal Jūsų gyvenamają vietą yra Jūsų siuntinys. Su tuo lapeliu nueisite ir pasiimsite , Kadangi tai yra registruotas siuntinys jis išduodmas žmogui kuris yra nurodytas kaip gavėjas ant siuntinio. Todlėl nepamirškite pasiimti asmens dokumento eidami i paštą. Siuntimas paštu visais būdais dažniausiai ir įprastai užtrunka ~2 darbo dienas , t.y jei Pirmadienį išsiuntėme , tai jau trečiadieni būna galima atsiimti , bet būna ir kokia 1d ilgėliau , bet labai retai. Kadangi paštas yra visiškai šalia parduotuvės , tai siunčiame pakankamai operatyviai.

  • Siuntimas registruotu paštu (IKI PAREIKALAVIMO). Apmokėjimas atliekamas iš anksto. Tik šiuo atveju gavėjas turėtu buti Jūsų vardas / pavardė bei konkretus pašto skyrius į kurį reiktu siusti siuntinį. Siuntinys atkeliaus į nurodytą paštą ir bus ten kol ateisite pasiimti. Šiuo būdu siunčiant į namus lapelių apie gauta siuntinį paštas neneša.  Jums tinkamo pašto adresą galite rasti čia  https://www.post.lt/lt/pagalba/pasto-skyriai-dezutes

Kurjerio paslauga:

  • Siuntimas kurjeriu. Prekių pristatymas  Jūsų nurodytu adresu į namus ar darbovietę. Prekės įprastai pristatomos kitą darbo dieną. Kurjeris apie atgabenamas prekes Jus informuos iš anksto.

  • Siuntimas kurjeriu apmokant vietoje (Cash on delivery (COD). Už prekes susimokėsite kurjeriui kai jis Jums pristatys prekes. Jei norite pasinaudoti tokiu pristatymo būdu, darydami užsakymą pasirinkite kurjerio paslaugą ir papildomai informuokite mus tel. 864570115 arba el. paštu info@shamanas.lt apie pageidaujamą apmokėjimo būdą.

Pristatymo kainos nurodoma užsakymo formavimo metu.

 


 

Pirkėjų amžius

Įsigydami prekes shamanas.lt internėtinėje parduotuvėje, patvirtinate, kad esate 18 (ar daugiau) metų amžiaus.

 

Prekių grąžinimas

Primename, jog informaciją apie prekių garantijas ir grąžinimo sąlygas rasite čia.

 

Turite klausimų dėl pristatymo ar prekių grąžinimo?

Klauskite tel. 864570115 arba el. paštu info@shamanas.lt.

 
Peržiūrėti krepšelį
Šiuo metu
krepšelyje yra

 

Tel. +370 645 70115
El. paštas info@shamanas.lt

Darbo laikas:
I-VI 10.00 - 21.00
VII 10.00 - 18.00