Norite gauti naujienas?
Prenumeruoti
 

PRISTATYMO IR ATSISKAITYMO BŪDAI LIETUVOJE

Visų iš šios el. parduotuvės išsiunčiamų siuntinių įpakavimas yra neutralus bei saugus, užtikrinantis konfidencialumą, be jokių išskirtinių ženklų.

Elektroninėje parduotuvėje www.shamanas.lt galite pasinaudoti šiais pristatymo būdais:

Lietuvos paštu / www.post.lt  :

  • Siuntimas registruotu paštu. Apmokėjimas atliekamas iš anksto. Kaina 1.15 eur. Jūs savo pašto dėžutėje turėtumėte rasti pranešimą, kad artimiausiame pašte pagal Jūsų gyvenamają vietą yra Jūsų siuntinys. Su tuo lapeliu nueisite ir pasiimsite , Kadangi tai yra registruotas siuntinys jis išduodmas žmogui kuris yra nurodytas kaip gavėjas ant siuntinio. Todlėl nepamirškite pasiimti asmens dokumento eidami i paštą. Siuntimas paštu visais būdais dažniausiai ir įprastai užtrunka ~2 darbo dienas , t.y jei Pirmadienį išsiuntėme , tai jau trečiadieni būna galima atsiimti , bet būna ir kokia 1d ilgėliau , bet labai retai. Kadangi paštas yra visiškai šalia parduotuvės , tai siunčiame pakankamai operatyviai.

  • Siuntimas registruotu paštu ( IKI PAREIKALAVIMO ). Apmokėjimas atliekamas iš anksto. Kaina 1.15 eur. Tik šiuo atveju gavėjas turėtu buti Jūsų vardas / pavardė bei konkretus pašto skyrius į kurį reiktu siusti siuntinį. Siuntinys atkeliaus į nurodytą paštą ir bus ten kol ateisite pasiimti . Šiuo būdu siunčiant į namus lapelių apie gauta siuntinį paštas neneša.  Jums tinkamo pašto adresą galite rasti čia  http://www.post.lt/lt/pagalba/pasto-skyriai-dezutes 
  • Siuntimas registruotu paštu . Už prekes susimokant jas atsiimant pašte. Siuntinio pristatymo kaina 4.35 eur. Po kelių darbo dienų savo pašto dėžutėje turėtumėte rasti pranešimą, kad pašte Jūsų laukia siuntinys. Už prekes susimokėsite atsiimant prekes pašte. Atsiimant siuntinį būtina turėti asmens dokumentą. Nepamirškite nurodyti teisingą gavėją ir tikslų pristatymo adresą.

Kurjerio paslauga  :

  • Siuntimas kurjeriu . Kaina 2.90 eur . Prekių pristatymas  Jūsų nurodytu adresu į namus ar darbovietę . Prekės pristatomos įprastai jau kitą darbo dieną. T.y jei pirmadieni išsiunčiame tai jau antradienį bus pristatytos prekės. Šeštadienį ir sekmadienį joks kurjeris nevažinėja , tik darbo dienomis. Prieš pristatydamas prekes kurjeris visada skambinasi , jei jam nepavyks su Jumis susisiekti gali prekės ir nepristatyti , todėl būtinai turėkite šalia savęs mobilų , kuri taip pat nepamirškite nurodyti darydami užsakymą , nes be jo iš mūsų kurjeris nepriims užsakymo.

  • Siuntimas kurjeriu (Cash on delivery (COD) . Kaina 2.90 eur . Už prekes susimokėsite kurjeriui kai jis Jums pristatys prekes. Jei norite pasinaudoti tokiu pristatymo būdu , tai darydami užsakyma pasirinkite kurjerio paslaugą , bet nedarykite jokio išankstinio apmokėjimo , tik papildomai praneškite kuo greičiau 862200001 arba info@shamanas.lt  ir taip pat ir mūsų FB paskyroje galite rašyti privačią žinutę .kad būtent tokiu būdu pageidaujate gauti ) .Prieš pristatydamas prekes kurjeris visada skambinasi , jei jam nepavyks su Jumis susisiekti gali prekės ir nepristatyti , todėl būtinai turėkite šalia savęs mobilų , kuri taip pat nepamirškite nurodyti darydami užsakymą , nes be jo iš mūsų kurjeris nepriims

Paštomatų - terminalų paslauga  :

          Šių paslaugų atskirai nerasite ( prie mokėjimo būdų ) darydami užsakymą internetu , todel pasirinkite kurjerio paslaugą . Nerasite todėl,  nes yra nemažai skirtingu dežučių dyžių naudojamų šiuose terminaluose ir mums sunku automatiškai priskirti užsakymui iškart tinkmą dydį , ypač kai vienu metu užsakoma daugiau nei viena prekė .  Tačiau Jus vis vien galite pasinaudoti šia paslauga tiesiog darykite kaip įprastą užsakymą , susidėkite prekes į krepšelį , nurodykite gavėjo vardą ir pavardė ir paštomato adresą pildydami gavėjo duomenis .Pasirinkite kurjerio paslaugą ir atlikite išankstinį apmokėjimą . Jei kiltų klausimų del šios paslaugos drąsiai klauskite 862200001 arba info@shamanas.lt , taip pat  ir mūsų FB paskyroje galite rašyti privačią žinutę .

          Gavėjas siuntą iš terminalo turi atsiimti per 72 val. nuo siuntos pristatymo į terminalą momento. Siunta pristatoma kaip ir kurjeriu sekančią darbo dieną po išsiuntimo.PRISTATYMO IR ATSISKAITYMO BŪDAI GAUNANT PREKES UŽSIENYJE

Lietuvos paštu / www.post.lt  :

Siuntimas registruotu paštu. Apmokėjimas atliekamas iš anksto. Po siuntimo duosime siuntos numerėlį ir galėsite sekti kur tuo metu yra Jūsų siuntinys.  Jei noresite prekes gauti į užsienį galite daryti įprasta užsakymą , susidėti prekes į krepšelį ir pasirinkti , bet kokį pristatymo būdą iš tuo metu esančių , tada  susisiekite paštu info@shamanas.lt arba ir mūsų FB paskyroje galite rašyti privačią žinutę  , kad tiksliai apskaičiuotume ir pasakytume Jums kiek siuntimas kainuoja ir jei viskas Jums tenkis atliksite apmokėjimą ir išsiusime prekes Jūsų nurodytu adresu.

Orientacinė siuntimo kaina nedidelių gabaritų ( dežės ilgio , pločio , aukšcio suma iki 90cm ) svoris iki 2kg  - kaina apie ~ 10 eur   ( maži kaljanai iki 42cm , stikliniai bongai iki ~ 30 cm ir t.t ) ( Europoje )

Orientacinė siuntinio kaina didesnių išmatavimų siuntiniams 2-3kg  ( dideli kaljnai , didesni stikliniai bongai ir .t.t ) - kaina apie ~ 20 eur. ( Europoje )

Siuntinių kainų skaičiuoklę pagal šalį ir siuntinio svorį rasite čia : http://www.post.lt/lt/pagalba/kainu-skaiciuokle/parcels


 

Pirkėjų amžius

Įsigydami prekes shamanas.lt internėtinėje parduotuvėje, patvirtinate, kad esate 18 (ar daugiau) metų amžiaus.

 

Turite klausimų dėl siuntimo paslaugų

Drąsiai klauskite  862200001 arba info@shamanas.lt  , taip pat ir mūsų FB paskyroje galite rašyti privačią žinutę .

 

 
Sveiki, prisijunkite.
Dar ne narys?
Registruokis!
 
Peržiūrėti krepšelį
Šiuo metu
krepšelyje yra

 
phone

+370 645 70115
Dirbame I-VI 11-19h